Czy naprawdę chcesz tej wolnostojącej wanny?

Wanny wolnostojące: trend powraca! Wanny wolnostojące przez długi czas były rzadko spotykane w nowoczesnych łazienkach. Ale teraz niezwykły kształt wanny przeżywa nieoczekiwany powrót. Wanny, które w większości znane były tylko z babcinej łazienki lub ze starych zdjęć, teraz to styl życia, nowoczesny design i czysty luksus w łazience. Posiadamy wanny wolnostojące wykonane z odlewu mineralnego, akrylu sanitarnego, a nawet szkła. Dzięki wannie akrylowej możesz cieszyć się długą, przyjemną kąpielą, ponieważ materiał lepiej magazynuje ciepło niż np. wanna wykonana ze stali emaliowanej. Z drugiej strony wanny emaliowane są szczególnie wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu. Ale bez względu na to, jaki materiał wybierzesz,

Wanny wolnostojące: nowy trend w nowoczesnej łazience

Wanny wolnostojące nie wyglądają już tak staroświecko jak dawniej. Dziś przekonują różnymi nowymi formami. Niezależnie od tego, czy jest owalna, klasyczna prostokątna, czy też o tradycyjnym, nostalgicznym designie – wolnostojąca wanna z pewnością przyciągnie wzrok w Twojej łazience, zwłaszcza jeśli zostanie umieszczona na środku pomieszczenia. U nas znajdziesz również odpowiednie okucia do montażu stojącego. Przejrzyj nasz sklep internetowy i zdobądź pomysły na swoją nową łazienkę marzeń.

Do produkcji naszych wanien akrylowych arkusze akrylowe są głęboko tłoczone pod wpływem ciepła i w ten sposób kształtowane. Kształty te są wzmocnione włóknem szklanym i żywicą syntetyczną, dno wanny dodatkowo wzmocnione jest drewnem.

Jakość materiału, a także grubość materiału przemawiają za różnicą między tanimi a drogimi modelami. Tani akryl tworzy bąbelki lub pokazuje małe otwarte pory, które wyglądają nieestetycznie. Niedrogie wersje mają również warstwę akrylu o grubości 3 mm, podczas gdy droższe modele mają warstwę o grubości 4-6 mm. Sprawdzamy jakość płyt akrylowych i do produkcji naszych wanien używamy wyłącznie wysokiej jakości akrylu o grubości 4 mm.

Powierzchnia pozbawiona porów jest gładka i łatwa w pielęgnacji. Akryl dzięki swoim właściwościom materiałowym szybko dostosowuje się do temperatury pokojowej i jest przyjemnie ciepły. Jest wytrzymały i niewrażliwy na uderzenia, ale może być podatny na zarysowania.