Wersja polskaEnglish version

Programy edukacyjne

Kampania Mam Przyjaciela

Kampania społeczna "Mam Przyjaciela" powstała z myślą o aktywizacji społecznej i integracji osób chorujących na epilepsję, ich rodzinach, przyjaciołach oraz wszystkich tych, którzy niewiele wiedzą o tej chorobie, a chcieliby wiedzieć więcej.

O epilepsji mówi się mało i niechętnie. Uważamy, że najgorszym wrogiem tolerancji jest niewiedza, dlatego w naszej kampanii kładziemy duży nacisk na edukację społeczną w kwestii tego schorzenia.

Głównym elementem kampanii jest portal www.mamprzyjaciela.pl, na którym można znaleźć informacje na temat choroby, pierwszej pomocy w przypadku jej ataku, jak też otrzymać wsparcie osób borykających się z ta trudną chorobą.

Program ŁATWIEJ

Program ŁATWIEJ stworzyliśmy z myślą o osobach chorych na schizofrenie, ich rodzinach, bliskich i opiekunach. Jest to program edukacyjno-informacyjny, który jak sama nazwa wskazuje ma być ułatwieniem i pomocą zarówno dla pacjenta i jego bliskich jak i środowiska lekarskiego, w zmaganiu się z trudami choroby. Głównym elementem programu jest portal www.latwiej.pl, poprzez który czynnie wspieramy i aktywizujemy chorych.

Kampania Zapobiegamy Udarom

Kampania społeczna „Zapobiegamy udarom” to inicjatywa naszej firmy, która we współpracy z portalem www.udarowcy.com.pl edukuje, wspiera i doradza: pacjentom, rodzinom oraz opiekunom osób, które przebyły udar mózgu, bądź należą do grupy ryzyka.

To pionierski program, który ma na celu zwiększenie świadomości pacjentów oraz integrację osób, które miały bądź mają styczność z tą chorobą.
Od blisko roku wraz z portalem uświadamiamy, czym jest udar, jak można rozpoznać pierwsze objawy oraz w jaki sposób można z nim skutecznie walczyć.

Dzięki grantom edukacyjnym skierowanym do lekarzy i w szczególności do pacjentów w postaci ulotek oraz plakatów, dotarliśmy do kilku tysięcy placówek służby zdrowia w całym kraju. Wspólnie z portalem www.udarowcy.com.pl zostaliśmy również patronem wydania książki autorstwa Pana Andrzeja Zaorskiego pt.”Ręka, noga, mózg na ścianie”, który po przebytym udarze mózgu napisał bestsellerową autobiografię.