Wersja polskaEnglish version
Lioven dla kobiet w ciąży

Lioven dla kobiet w ciąży

Kategoria: Profilaktyka ciężkich i zmęczonych nóg
Postać: Żel
Substancja czynna: Wyciąg z miłorzębu japońskiego, wyciąg z kasztanowca oraz nalewka z arniki, mentol, pantenol
Dostępność: Bez recepty
Opakowanie: 50g

OPIS PRODUKTU:
Preparat stworzony specjalnie z myślą o kobietach w ciąży oraz karmiących piersią. Unikalny dobór składników sprawia, że preparat przynosi ulgę opuchniętym i obolałym łydkom i stopom, a jednocześnie jest łagodny i bezpieczny.

SKŁAD:
Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Aesculus Hippocastanum Extract, Arnica Montana Extract,
Ginkgo Biloba Extract, Panthenol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Ethylparaben, Menthol, Alcohol, 2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

Polecane dla:
Polecany kobietom w ciąży i w okresie karmienia piersią na: zmęczone, opuchnięte i obolałe łydki i stopy.

Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania produktu zostało potwierdzone w badaniu
z udziałem kobiet w ciąży i w okresie karmienia w specjalistycznym laboratorium badawczym pod opieką lekarza-ginekologa.

DZIAŁANIE:
Preparat dzięki wyjątkowej kompozycji składników takich jak: wyciąg z miłorzębu japońskiego, kasztanowca oraz nalewka z arniki zmniejsza uczucie zmęczenia i ciężkości, przyjemnie relaksuje i zapewnia uczucie odprężenia nogom. Mentol nadaje uczucie świeżości i komfortu oraz delikatnie chłodzi. Dodatkowo prowitamina B5 (pantenol) i gliceryna nawilżają i odżywiają, pozostawiając skórę gładką, miękką i elastyczną. Preparat dzięki lekkiej konsystencji, szybko się wchłania, nie brudzi odzieży, ma przyjemny zapach.

DAWKOWANIE I SPOSÓB PODANIA:
Stosować do codziennej pielęgnacji nóg, w zależności od potrzeb, co najmniej 2 razy dziennie. Jeśli to możliwe, bezpośrednio po wmasowaniu żelu trzymać nogi lekko uniesione w górze. Należy umyć ręce po zastosowaniu żelu.

OSTRZEŻENIA:
Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Unikać kontaktu preparatu z oczami. Chronić przed dziećmi. Nie stosować preparatu po upływie terminu ważności.

PRZECIWWSKAZANIA:
Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu