Firmy godne polecenia

Poniższy wpis dotyczy firm godnych polecenia. Są to przedsiębiorstwa z wielu miast w Polsce.

1. Najlepsze biuro rachunkowe w Krakowie

Kraków to bardzo duże miasto, dlatego poszukując usług księgowych można natrafić na dziesiątki profesjonalnych ofert. Co jednak, gdy nie interesuje nas pierwszy lepszy księgowy, ale najlepsze biuro rachunkowe w Krakowie? Nasza rekomendacja to Rachmistrz. Jest to firma o wieloletniej tradycji, która oferuje szereg usług księgowych: małą i pełna księgowość. W niskiej cenie oferują księgi rachunkowe podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe, rejestry VAT, deklaracje podatkowe, rozliczenie z ZUS (przekaz elektroniczny), obsługę kadrowo-płacowa oraz sporządzanie sprawozdań wymaganych przez GUS i inne urzędy.

Adres: ul. Powstańców 25a, 31-422 Kraków

Telefon: 509 725 575 | 509 725 500 | 575 755 780

email: ksiegowosc@rachmistrz.krakow.pl

strona www: http://rachmistrz.krakow.pl/

2. Profesjonalne gięcie rur

Poler-Grand jest znanym przedsiębiorstwem w branży przemysłu metalowego w Polsce. Długoletnie doświadczenie, skala działania i wykwalifikowana kadra daje firmie duże możliwości działania i konkurowania na rynku. Poler-Grand wykonuje gięcie rur w technologii CNC dla wielu podmiotów w sektorze prywatnym i Państwowym. Poler-Grand wykonuje również rusztowania modułowe, elewacyjne, ramowe, a także stojaki rowerowe. Decydując się na usługi firmy mogą Państwo liczyć na atrakcyjne ceny, szybką i realizacje i dotrzymywanie terminów.

Adres: Osada Kolejowa 12a, 81-220 Gdynia

Telefon: 577 402 686

email: biuro@poler-grand.pl

strona www: https://giecie-rur.pl/

gięcie rur 2

3. Profesjonalne pranie tapicerki Nie Ma Plamy

Firma przeprowadza skuteczne i szybkie pranie tapicerki w mieście Katowice i okolicy. Do każdego zadania podchodzi rzetelnie oraz starannie. Z ich pomocą możesz pozbyć się plam, zabrudzeń ze swoich mebli, a także z auta! Realizuje pranie i czyszczenie kanap, foteli, materacy oraz wnętrza samochodu. Charakteryzuje ich niska cena, terminowa realizacja, a także kompleksowe podejście do zlecenia. Stosuje metody czyszczenia ekstrakcyjnego, która pozwala skutecznie mierzyć się z zabrudzeniem! Ze względu na fakt dywersyfikacji zabrudzeń, podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie. Pranie tapicerki meblowej oraz kanap dzięki nieustannemu poprawianiu metod może dać wspaniałe rezultaty. W rezultacie firma może się pochwalić wypracowanymi technikami i podejściem.

Adres: Tunelowa 23, 40-676 Katowice

Telefon: 576 063 758

email: kontakt@niemaplamy.pl

strona www: https://niemaplamy.pl/

4. Geodezja Rynek – Agata Rynek

Oferujemy solidne oraz niezawodne usługi geodezyjne.  Do każdego zadania podchodzimy rzetelnie, a także starannie. Nasz geodeta przeprowadzi dla Państwa: podziały nieruchomości, regulacje stanów prawnych, mapy do celów projektowych, tyczenie budynków i sieci, pomiary kontrolne, inwentaryzacje powykonawcze i inne usługi. Biuro geodezyjne: DOMGEO Rynek Usług Geodezyjnych, działa od 2017 roku. Nasze doświadczenie jako geodeta sięga natomiast roku 2006! Cechuje nas niewielka cena, szybka realizacja i pełne podejście do zlecenia. Geodezja to nasza pasja, a także zawód dający dużą przyjemność. Geodezja jest skierowana do Klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, biur projektowych, a także jednostek administracji samorządowej.

Adres: 67-410 Bojadła, Cmentarna 3

Telefon: 725 946 448

email: geodezjarynek@wp.pl

strona www: http://geodezjarynek.pl/

5. Fotograf Wrocław Vienna Studio

Wszechstronne studio fotograficzne we Wrocławiu – Vienna Studio. Posiada filię w Wiedniu, jak i miłość do tego miasta stąd taka nazwa. Fotograf ma ogromne doświadczenie w wielu segmentach usług fotograficznych. Wykonuje sesje ślubne, narzeczeńskie, ciążowe, reklamowe, produktowe, wizerunkowe, dziecięce , rodzinne, czy też zwierząt. Nad przebiegiem sesji czuwa profesjonalna wizażystka, która wykonuje profesjonalny make-up do zdjęć. Vienna Studio prezentuje na swojej stronie część wspaniałego portfolio, które na pewno zachwyci wielu z Państwa.

Adres: Starograniczna 28, 54-230 Wrocław

Telefon: 500 515 250

email: biuro@vienna-studio.com

strona www: https://www.vienna-studio.com/

strona wiedeńska: fotograf Wien

6. Fotograf ślubny Grzegorz Data

Od dosyć dawna realizuję usługi jako fotograf ślubny w regionie. Zdaję sobie sprawę, że ten wyjątkowy dzień wymaga specjalnej oprawy pod każdym względem. Realizując sesje ślubne, a także narzeczeńskie, próbuję najpierw złapać miłość, a dopiero, w drugiej kolejności zadbać o kwestie techniczne. Przeprowadzana w moim wykonaniu fotografia ślubna jest na pewno oryginalna i nietuzinkowa. Piękne sesje narzeczeńskie i ślubne w plenerze to moja specjalizacja. W przeciągu wielu lat działania jako fotograf poznałem świetne miejsca, które zagwarantują najlepsze ujęcia. Fotografia ślubna na najwyższym poziomie wymaga symbiozy warsztatu, umiejętności, pomysłu, jak również nowoczesnego aparatu. Dość znamienne jest także doświadczenie. W moim odczuciu, wypełniam wszystkie te wymogi jako fotograf ślubny. Zdecydujcie się na moje usługi w tym wyjątkowym dniu, a z pewnością będziecie zadowoleni!

Adres: Szerzyny 684, 38-246 Szerzyny

Telefon: 698 614 943

email: kontakt@grzegorzdata.pl

strona www: https://grzegorzdata.pl/

7. Sklep Zoologiczny Planeta Zwierząt

Każdy, kto kocha swojego zwierzaka i chce o niego dbać szuka najlepszego pokarmu. W drugiej kolejności ważna jest jego cena oraz lokalizacja sklepu. Z naszej strony polecamy sklep zoologiczny Planeta zwierząt zlokalizowany we Wrocławiu przy ulicy grochowej 8. Sklep zoologiczny planeta zwierząt charakteryzuje się sprzedażą karmy dla psów, akcesoriów dla gryzoni, czy też legowisk. Wybierz się ze swoim czworonogiem i przekonaj sam.

Adres: Grochowa 8, 53-423 Wrocław

Telefon: 509 071 551
strona www: https://www.planeta-zwierzat.com.pl/

123. Ewangelizacja

strona www: chrzest wodny

2. Grzech pierworodny

3. Cytaty o Maryi

email: kontakt@ewangelizacja.eu

 

8. Sklep internetowy Paper-Tech

Sklep internetowy oferujący szeroki asortyment produktów związanych z malarstwem, budownictwem, pracami warsztatowymi itp. W sprzedaży dostępne są folie, taśmy, narzędzia ręczne i wiele innych. Odpowiednie narzędzia ręczne są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym, warsztacie, ogrodzie, zakładzie oraz firmie produkcyjnej. Pozwalają na samodzielne naprawy, regulacje, kalibracje różnego rodzaju maszyn i urządzeń. Narzędzia ręczne oferowane przez Paper-tech obejmują: narzędzia skrawające, klucze warsztatowe, narzędzia ogrodowe, narzędzia budowlane, narzędzia malarskie i wiele innych.

Adres: Opatowicka 87, 52-028 Wrocław

email: twojtucki@paper-tech.pl

Telefon: 798 701 981
strona www: https://paper-tech.pl/

9. M.K. Rusztowania s.c.

Nasza grupa ds. rusztowań jest jedną z czołowych tutejszych firm oraz dostawców. Sprawujemy działalność na rynku prywatnym jak i firmowym. MK został założony z myślą o Wrocławskim rynku budowlanym. Bardzo duże doświadczenie zezwala nam chwalić się mocną ale i docenianą marką. Od samego początku koncentrujemy się na zdobywaniu i dobrych relacjach z najszybszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert we Wrocławiu. Bardzo ważna jest dla naszej grupy błyskawiczność obsługi klienta oraz profesjonalne przygotowanie rusztowań. Od lat dokładamy wszelkich starań by uskutecznić wszelkie części naszej pracy, żeby nic nie opóźniało naszej pracy. W ofercie jest zarówno przygotowanie planów jak też wynajem konstrukcji. Oferta jest kierowana przede wszystkim do klientów pojedynczych i firm. Naszym klientom zapewniamy bogaty wybór przetestowanych metod w rozsądnej cenie. Prowadzimy pełną pomoc przy montażu konstrukcji i wyszukaniu perfekcyjnych rozwiązań. Nasz wytrenowany i doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru oferty firmy MK Rusztowania Wrocław.

Adres: Irysowa 31, 51-117 Wrocław

email: m.k.rusztowania@wp.pl

Telefon: 660 462 785
strona www: https://mk-rusztowania.pl/

10. Hotel Zielony Zakątek

Hotel Ostrołęka jest jednym z głównych miejscowych ośrodków. Prowadzimy działalność na rynku prywatnym jak również firmowym. Grupa powstała na potrzeby ostrołęckiego rynku hotelowego. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam chlubić się solidną i docenianą marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zjednywaniu oraz dobrych kontaktach z najtańszymi fachowcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych usług na rynku lokalnym. Priorytetem jest dla naszej grupy błyskawiczność obsłużenia klienta oraz przeprowadzenie konferencji. Od lat staramy się usprawnić wszelkie części naszej pracy , żeby nic nie spowolniło przeprowadzenia przyjęcia. W ofercie jest zarówno organizacja konferencji ale również prowadzenie cateringu. Nasza oferta jest kierowana przede wszystkim do klientów pojedynczych a także firm. Naszym klientom gwarantujemy bogaty wybór sprawdzonych metod w rozsądnej cenie. Prowadzimy kompleksową pomoc przy weselach i odnalezieniu właściwych rozwiązań. Nasz wytrenowany i doświadczony team gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru usług firmy Zielony Zakątek.

Adres: Susk Stary 10, 07-411 Susk Stary

email: biuro@zielonyzakatek.net

Telefon: 607 092 395
strona www: https://www.zielonyzakatek.net/

11. LUCAR – zabezpieczenia samochodowe

Oferujemy skuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą w całej Polsce. Obsługujemy większość nowoczesnych pojazdów.
Adres: Jabłeczna 13/23, 50-539 Wrocław

email: kontakt@zabezpieczenia-samochodowe.pl

Telefon: 698 43 43 53
strona www: https://zabezpieczenia-samochodowe.pl/

12. Szkoła językowa Germanica

Adres: Bolesława Drobnera 32, 50-257 Wrocław

email: biuro@germanica.pl

Telefon: +48 507 187 504
strona www: https://www.germanica.pl/
strona www 2: https://www.germanica.com.pl/

13. Busy Holandia Śląskie

strona www: https://busyholandianiemcy.pl/

14. Mikrocement na schody, posadzki i tarasy Budstone

Adres: Centrum 567, 34-382 Wieprz

email: produkcja@poczta.fm

Telefon: 533 244 803
strona www: https://www.budstone.eu/

15. Stojaki Rowerowe Grand-Stal

Osada Kolejowa 12, 81-220 Gdynia

email: sklep@grand-stal.pl

Telefon: +48 513 402 686
strona www: https://grand-stal.pl/

16. Usługi kominiarskie Czysty Komin

Williama Heerleina Lindleya 16, 02-013 Warszawa

email: czysty.komin01@gmail.com

Telefon: 669 441 978
strona www: https://kominiarzwarszawa.eu/

17. Klimatyzacja Wrocław Kriskon

Morelowa 1, 55-010 Smardzów

email: kriskon.kz@wp.pl

Telefon: +48 792 120 180
strona www: https://kriskonklimatyzacja.pl/

strona www podnosników: https://podnosnikikoszowe.info/

18. Pogotowie kanalizacyjne Kamal

Parkowa 1, 47-330 Zdzieszowice

email: biuro@kamal-serwis.pl

Telefon: 518 661 819
strona www: https://kamal-serwis.pl/

19. Kontenery mieszkalne

strona www: https://kontenery-hale.pl/
oddział Niemcy: http://www.e-wohncontainer.de/
oddział Holandia: http://ajp-container.nl/
oddział Czechy: http://ajp-kontejner.cz/

20. Pozycjonowanie ViralMedia

Firma oferuje kompleksowe pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu oraz w całej Polsce. Firma słynie z elastycznej umowy, miłej współpracy i szybkich efektów. W niedużej cenie wypozycjonują lokalnie Twoją firmę. W ich portfolio znaleźć można biura rachunkowe, myjnie, wulkanizacje, pranie tapicerki, sprzedaż kontenerów i inne firmy, które cieszą się dobrymi pozycjami w Google.

Orzechowa 45/12, 50-540 Wrocław

email: pozycjonowanie.viralmedia@gmail.com

Telefon: +48 607 410 420
strona www: https://www.pozycjonowanie-stron.net.pl/

21. Adwokat Częstochowa

strona www: Adwokat Częstochowa

22. Busy do Holandii

strona www: Busy Podkarpackie Holandia

strona www 2: busy do Holandii z Podkarpacia

23. Rolety na wymiar Win-Plast

strona www: Rolety Wrocław

email: biuro@win-plast.pl

telefon: 735 014 830

Czarnuszkowa 7/8, 51-180 Wrocław

24. Stolarz Stolarstwo Kredens

strona www: Meble na zamówienie

email: kontakt@stolarstwo-kredens.pl

telefon: +48 575 807 214

Ignacego Paderewskiego 22, 04-438 Warszawa

25. Biuro tłumaczeń AiA

strona www: tłumacz Wrocław

email: biuro@win-plast.pl

telefon: 665 054 900

Kazimierza Wielkiego 67/128, 50-077 Wrocław

26. Serwis okien 24

strona www: serwis okien Wrocław

email: biuro@serwisokien-24.pl

telefon: 693 649 088

Wolbromska 18/1b, 53-148 Wrocław

27. Agencja eventowa Event Show Group

strona www: agencja eventowa Kraków

email: eventshowgroup@gmail.com

telefon: +48 514 072 640

ul. Amazonek 21, 30-298 Kraków

28. Przeprowadzki Qpack

strona www: Przeprowadzki Warszawa

email: lwaliwender@qpackprzeprowadzki.pl

telefon: 516 643 620

Milenijna 43/2, 03-130 Warszawa

29. Ana Pisarska-Witan

strona www: pośrednik kredytowy Wrocław

email: biuro@finansehelp.eu

telefon: +48 693 192 502

Rybnicka 18f/4, 52-016 Wrocław

29. Kancelaria Lex Specialis

strona www: kancelaria odszkodowawcza Częstochowa

email: kontakt@kancelarialexspecialis.pl

telefon: +48 534 664 278

30. Złomowanie Wronki

strona www: kasacja pojazdów Trzcianka

email: mirek10023@wp.pl

telefon: +48 501 653 222

31. Salon sukien ślubnych

strona www: salon sukien ślubnych Wrocław

email: pracownia@mariaciesielska.com.pl

telefon:  +48 509 134 104

32. Restauracja Przystanek Zoo

strona www: restauracja Wrocław

email: dyrektor@grupaaston.pl

telefon:  +48 607 758 848