Esperal Gdańsk – Wszywka Alkoholowa Esperalem

Esperal Gdańsk (disulfiram) jest silnym lekiem, który powstrzymuje organizm przed wytwarzaniem enzymów, które rozkładają alkohol znajdujący się w twoim organizmie, powodując w ten sposób silną reakcję w ilości tak małej jak łyk. Wszywka z Esperalu działa w ciągu kilku minut, a biorąc pod uwagę fakt, że jest to prawdziwy implant, a nie pigułka, którą chętnie przyjmujesz raz dziennie, działa przez cały czas. W ten sposób nawet najmniejsza ilość alkoholu w twoim organizmie oznaczałaby reakcję podobną do tzw. “kaca”, ale znacznie cięższą.

Esperal Gdańsk

Bóle głowy, zawroty głowy, nadmierne pocenie się, spadek ciśnienia krwi, przyspieszone bicie serca, hiperwentylacja, a nawet skrajny niepokój są tutaj normalne i będą występować przez wiele godzin. Skutki picia alkoholu z implantem pod skórą mogą trwać do 10-12 godzin i zaczynają się już po kilku minutach od wypicia alkoholu. Esperal Gdańsk działa nie tylko na wódkę czy likier – jest równie skuteczny z piwem, cydrem, czekoladkami nadziewanymi alkoholem, a nawet niektórymi lekami opartymi na niskiej dawce alkoholu. To naprawdę silny narkotyk, który może wywołać w tobie poczucie wstrętu do alkoholu .

Zaszycie Alkoholowe Esperalem

I o to chodzi. Po pierwsze, główny składnik Esperalu, disulfiram, znany jest ze swojej zdolności do inicjowania w organizmie tak zwanej reakcji disulfiram-etanol (DER) po spożyciu alkoholu. DER występuje, ponieważ pewne enzymy są zablokowane i powodują łańcuchowe zdarzenie nieprzyjemnych objawów. Podejście do stosowania implantu Disulfiram do nadużywania alkoholu ma długą historię.

wszywki alkoholowe gdańsk

Zabieg Esperalem Gdańsk

Nałóg rozpoczął się na początku ubiegłego wieku w przemyśle gumowym. Należy pamiętać, że nie jest to zwykły dyskomfort i jego wpływ w okrutny sposób na organizm. Ponieważ w USA Disulfiram jest dostępny tylko w postaci tabletek doustnych, może on skłonić pacjenta do zaprzestania przyjmowania leku, aby zapobiec negatywnym doświadczeniom. Uzależnienie to jedna z najbardziej polecanych metod w klinice narkologicznej. Jedyny problem z doustną formą Disulfiramu do nadużywania alkoholu polega na tym, że uzależniony może zdecydować się nie brać pigułki i spożywać alkoholu. Stąd konieczność wstrzyknięcia urządzenia disulfiramowego do mięśni jest głównym powodem opracowania implantu. Pierwszy Implant do Alkoholizmu został opracowany i z powodzeniem stosowany w Rosji w latach 70. ubiegłego wieku pod nazwą TORPEDO, co po rosyjsku oznacza łódź podwodną. Zawierał zbiornik z płynnym Antabuse – lekiem, który inicjuje objawy podobne do Disulfiramu.

Wszywka Alkoholowa Gdańsk

Jednak Antabuse miał wiele skutków ubocznych i w pewnym momencie został zakazany i zastąpiony łotewskim implantem ENCODE, który zawierał płynny Disulfiram i gwarantował stałe stężenie Disulfiramu we krwi. Gdy alkohol osiągnie określony poziom, rozpoczyna się reakcja. Ponieważ disulfiram ma również pewien niekorzystny wpływ na organizm ludzki, stała obecność tej substancji chemicznej w krwiobiegu była krytykowana i nie zalecana przez lekarzy i farmakologów. I wtedy właśnie Esperal Implant dla alkoholizmu trafił na rynek z mikroczipem zawierającym suchy proszek Disulfiramu, a lek nie ma kontaktu z ciałem i narządami, chyba że mikroczip zarejestrował wzrost poziomu alkoholu we krwi i uwolnił mikrodawkę substancji czynnej. Właśnie dlatego ten implant wyprodukowany we Francji jest numerem 1 na rynku i uznawany za praktycznie nieszkodliwy i zalecany do stosowania w leczeniu uzależnień.

Wszywka alkoholowa Gdańsk

Wszywka alkoholowa Esperal zapewnia zarówno terapeuty i pacjenta, że lek pozostaje w miejscu. Tak więc pacjent jest zachęcany do zaprzestania picia alkoholu poprzez regularne doświadczanie „nieprzyjemnych” skutków spożywania alkoholu. W rzeczywistości ci, którzy zgadzają się na implantację Esperala, rozumieją wszystkie możliwe skutki spożycia alkoholu, gdy urządzenie jest aktywne.

Zabieg Esperalem Gdańsk

Wszywka alkoholowa Esperal Gdańsk dla alkoholizmu to mikrochip zawierający mały zbiornik z suchym, silnie skoncentrowanym proszkiem disulfiramu. Ten mikrochip ma numer seryjny i musi być zarejestrowany w uniwersalnej bazie danych, aby został aktywowany. Z komputera praktykującego każdy chip może być włączany i wyłączany w dowolnym momencie w ciągu kilku sekund. Kiedy mikroczip sprawdza poziom alkoholu we krwi osoby. Dopóki stężenie alkoholu mieści się w normalnych granicach, Esperal Gdańsk nie wykonuje żadnych czynności. Wszywka alkoholowa Gdańsk jest ogólnodostępna w Gdańsku oraz całym Trójmieście. Gdy poziom alkoholu przekroczy dopuszczalny poziom, mikroczip otwiera dozownik w pojemniku Disulfiramu i wprowadza do krwiobiegu pojedynczy kryształ Esperalu Gdańsk, który powoduje „nieprzyjemne odczucia”. Po około pięciu latach mikrochip rozpuszcza się sam.

Wszywka alkoholowa Gdańsk

Dozwolony limit alkoholu obejmuje wszystkie leki i leki na receptę, jedną butelkę piwa bezalkoholowego co 8 godzin, żywność zawierającą wino do gotowania itp.

Wszywki Alkoholowe Esperal Gdańsk

Objawy wszywki alkoholowej Esperal dla efektu alkoholizmu

Doświadczenie działania Esperala jest tak żywe i intensywne, że 99% naszych pacjentów czuje się komfortowo bez alkoholu. Przez siedem lat naszej praktyki implantologicznej nie mieliśmy ani jednego pacjenta, który zdecydowałby się wypróbować skuteczność tego implantu. Ta podskórna metoda wprowadzania Esperalu została po raz pierwszy zastosowana w 1968 roku. Badania wykazały, że ta metoda jest bardziej skuteczna i daje pacjentowi większe szanse na wyzdrowienie.

Zaszycie Esperalem Gdańsk

Umysł jest zachęcany do ustanowienia związku między alkoholem a poważnymi objawami odczuwanymi po jego wypiciu. Dlatego po pewnym czasie pacjent uzna, że ​​Esperal Gdańsk nie jest korzystnym doświadczeniem dla organizmu. Wszwka Esperal Gdańsk dla alkoholizmu powoduje nadwrażliwość na alkohol, co wiąże się z szeregiem nieznośnych objawów. Wśród nich można wymienić wymioty, rozdzierające bóle głowy, zawroty głowy, duszność, kołatanie serca, lęk przed śmiercią, mimowolne oddawanie moczu itp. Ponadto pacjenci podczas tych epizodów są nadal w 100% przytomni i zdolni do doświadczania i analizowania wszystkich objawów. Objawy te rozwijają się szybko w nie więcej niż 40-60 sekund po wypiciu. Oznacza to, że jednostka nadal jest „trzeźwa” i wszystko rozumie.